מה נוכל להציע לך?

מה נוכל להציע לך?
דסק לקוחותמה נוכל להציע לך?פרטיים
מה נוכל להציע לך?


דסק לקוחות פרטיים

מתמחה בניהול השקעות עבור לקוחות פרטיים. הדסק מתמקד בניהול תיקים באמצעות השקעה ישירה בניירות ערך בארץ ובעולם. הדסק מנהל תיקי השקעות שהיקפם 450 אלף ש"ח ומעלה, ומאפשר תיקי השקעות מותאמים אישית ללקוח, בהתאם לרמת הסיכון שנבחרה על ידי כל לקוח ובהתאם לצרכיו הפיננסיים.

דסק לקוחות פרטיים מונה מנהלי תיקים בכירים, בעלי ניסיון וותק בשוק ההון.

לקוחות הדסק נהנים מליווי יועץ השקעות אישי, המעדכן באופן יזום אודות המגמות בשווקים וביצועי התיק.


יתרונות ניהול תיק בדסק לקוחות פרטיים:

  • לקוחות הדסק נהנים מליווי אישי של יועץ ההשקעות המעדכן באופן יזום אודות המגמות בשווקים וביצועי התיק. 
  • חברת פעילים אינה יצרנית של מוצרים פיננסיים כדוגמת קרנות נאמנות או תעודות סל ואינה משמשת כחתם בהנפקות. עובדה זו, מאפשרת למנהלי ההשקעות בפעילים לבחור את המוצרים הפיננסיים האיכותיים ביותר, ולנהל את תיקי ההשקעות עבור לקוחותיה באופן אובייקטיבי ובלתי תלוי.
  • הדסק מונה מנהלי תיקים בכירים בעלי ניסיון וותק רב בשוק ההון. 


רונן אולמן - מנהל דסק לקוחות פרטיים

השכלה: תואר ראשון B.A בסטטיסטיקה וכלכלה מהאוניברסיטה העברית בירושלים. תואר שני בכלכלת עסקים, M.A בכלכלת עסקים- התמחות במימון ובנקאות מאוניברסיטת בר אילן. קורס יועצי השקעות בכירים של בנק הפועלים, בעל רישיון ניהול השקעות, בעל רישיון יועץ פנסיוני. תיאור התפקיד: מנהל דסק הלקוחות הפרטיים בחברה. במסגרת תפקידו מוודא את ישום החלטות וועדות ההשקעה של החברה בתיקי הלקוחות, כפוף למדיניות ההשקעה שנבחרה על ידי כל לקוח. מבצע בקרה שוטפת על תשואות התיקים ושביעות רצון הלקוחות. 

נסיון ורקע בשוק ההון: בשוק ההון משנת 1992, כמנהל מחלקת ניע בבנק אמריקאי ישראלי. מנהל תיקים משנת 1994.

וותק בפעילים: 24 שנים 
 


דסק קרנות סל

היקף ההשקעה בתיק קרנות הסל הינו 200 אלף שקל ומעלה וניתן לבחור מבין מגוון מסלולים, הנעים בין אפס חשיפה למניות ועד לקרנות סל החשופות ב - 100% למדדי המניות השונים. חשוב לציין שפעילים אינה מנפיקה קרנות משל עצמה אלא בוחרת ומשקיעה עבור לקוחותיה בקרנות הסל המתאימות ביותר ללקוחותיה. לפיכך, מובטחת אובייקטיביות מלאה בבחירת ההרכב המתאים של הקרנות,  זאת על-פי צרכיו המשתנים של כל לקוח ולקוח. פעילים שמה דגש על שימוש בכלים המתקדמים ביותר עבור לקוחותינו. 


ניתן לזקוף את הצלחתן של קרנות הסל לזכות מספר סיבות:
  • נזילות גבוהה ועמלות ניהול נמוכות ביחס למוצרים פיננסיים דומים.
  • אפשרות כניסה ויציאה מהירה משוק המניות, כמו גם כיסוי יעיל של מדדים קטנים ומדדים בחו"ל.
  • מקנות תשואה הדומה מאוד לתשואת המדד.
  • מפחיתות סיכון הודות לפיזור הנרחב. 
 

דסק חו"ל

מנהל תיקי השקעות בינלאומיים בהיקף של 120 אלף דולר ומעלה. דסק חו"ל מציע גישה אובייקטיבית למוצרים הגלובליים המתקדמים ביותר, דוגמת קרנות נאמנות זרות, ותעודות ETF. באמצעות הקשר הישיר לגורמים בחו"ל והידע הגלובלי של מנהלי ההשקעות בוחרת חברת פעילים עבור לקוחותיה את המוצרים הספציפיים הטובים בתחומם. הדסק מאגד בתוכו מנהלי תיקים מיומנים אשר מרביתם עבדו בפירמות בינלאומיות מובילות. 

מדוע כדאי לבחון השקעות גם בחו"ל?

השקעה בחו"ל מאפשרת לך ליהנות מכל האפשרויות וההזדמנויות הקיימות בשוק הגלובלי, ולא רק אלו הקיימות בשוק המקומי.
השקעה בשווקים הבינלאומיים מאפשרת להגדיל את הסיכוי לתשואה גבוהה יותר, ולהקטין את הסיכון באמצעות פיזור רחב יותר.
בעולם קיימים מכשירים פיננסים מתוחכמים ומתקדמים כדוגמת קרנות נאמנות זרות, תעודות ETF ועוד, באמצעותם ניתן לגוון את תיק ההשקעות בהתאם לצרכיך הפיננסים.

יתרונות ניהול תיק חו"ל בפעילים:

ניסיון בינלאומי עשיר - מנהלי התיקים שלנו מיומנים, ביניהם בעלי וותק רב וחלקם כאלו שהתמחו בפירמות בינלאומיות מובילות.
קשר מקצועי ישיר - פעילים קשורה בהסכמים עם גופים פיננסים עולמיים ונעזרת במערכות מחקר חדשניות, כך שתוכל לסמוך ולהיות בטוח שדסק חו"ל בפעילים נגיש למוצרים המתקדמים ביותר.

מנהל הדסק - רוברט כרמלי  

השכלה: תואר ראשון מנהל עסקים בהתמחות במימון ותואר שני במנהל עסקים בהתמחות במימון והשקעות, בבית הספר למנהל עסקים ע"ש זיקלין באוניברסיטת ניו יורק. 

תיאור התפקיד: מנהל דסק חו"ל הדסק אחראי על ניהול תיקי לקוחות החברה אשר מנוהלים במט"ח. לקוחות הדסק כוללים לקוחות מוסדיים ופרטיים. 

נסיון ורקע בשוק ההון: החל את דרכו בשוק ההון ב- 1998, בבנק ההשקעות "דויטשה בנק ניו יורק" כסוחר מניות טכנולוגיה וכאנליסט נגזרים ואופציות אקזוטיות. בהמשך דרכו ניהל כרמלי את דסק חו"ל בחברת הקרנות של "מגדל שוקי הוון" במשך למעלה מעשור, שם ניהל קרנות מנייתיות, אג"חיות ואת פעילות ההשקעה בקרנות הגידור. 

וותק בפעילים: 3 שנים
 

דסק לקוחות פלטינום

מיועד ללקוחות בעלי היקף השקעה של 4 מיליון ש"ח ומעלה. 

צוות הדסק מתמחה ב"תפירת חליפה אקסקלוסיבית" המשלבת ראייה כוללת המותאמת למאפיינים הפיננסיים של לקוחות הפלטינום ומונה מנהלי תיקי השקעות מנוסים וותיקים בעלי התמחות בשוק ההון ובניהול השקעות. 

לקוחות דסק פלטינום זוכים למעטפת שירות ייחודית אשר מוענקת להם ע"י מנהל תיק ההשקעות עצמו. במסגרת מעטפת שירות ייחודית זו, נהנים לקוחות הדסק גם מקשר טלפוני יוזם, ופגישות  אישיות  בהתאם לצרכים המשתנים מעת לעת. ניהול תיקי ההשקעות מתבצע באובייקטיביות ומגובה בתהליך קפדני של בחירת ניירות הערך, המרכיבים את תיק ההשקעות של הלקוח.


מנהל הדסק - גיל דותן

השכלה: תואר ראשון בכלכלה וניהול ורישיון ניהול תיקים מטעם הרשות לני"ע.     
  
תיאור התפקיד: מנהל דסק פלטינום. שרות ולווי כולל ללקוח, החל מיצירת הקשר הראשוני בשם פעילים, פגישת הכרות,פתיחת התיק וליבון הצרכים, בנית התיק, פעילות בתיק, וכלה בקשר שוטף ומתמיד עם הלקוח. 

ניסיון ורקע תעסוקתי:  בשנים האחרונות גיל דותן עסק בחברה כמנהל תיקים בכיר בדסק המוסדי עבור חברות פרטיות, ציבוריות ולקוחות פלטינום. בנוסף, משמש כמרצה בתחום שוק ההון מטעם החברה בפורומים שונים של לקוחות ויועצי השקעות.

וותק בפעילים: 11 שנים
 

דסק לקוחות מוסדיים

לפעילים ניסיון של כ - 30 שנים בניהול תיקי השקעות של לקוחות מוסדיים. 

הדסק אמון על ניהול תיקי השקעות עבור חברות ציבוריות ופרטיות, מלכ"רים, חברות ממשלתיות, רשויות מקומיות, קיבוצים ועוד. צוות הדסק, המונה מנהלי תיקים בכירים, מתמחה בבנייה ובניהול של תיקים אופטימליים המותאמים לצרכים הייחודיים של כל חברה או ארגון.

מנהלת הדסק - עילית פלג

השכלה: תואר ראשון B.A בהצטיינות במינהל עסקים במכללה למנהל,בהתמחות מימון ועסקים בינ"ל. תואר שני MBA בהצטיינות במינהל עסקים במכללה למנהל, בהתמחות מימון, שיווק ואסטרטגיה עסקית.

תיאור התפקיד: מנהלת דסק לקוחות מוסדיים. אחראית על ניהול תיקי השקעות עבור חברות ציבוריות ופרטיות, מלכרים, חברות ממשלתיות, רשויות מקומיות, קיבוצים ועוד.מלבד ניהול תיקים מוסדיים גדולים וניהול הצוות, אחראית גם על טיפוח הקשר השוטף עם הלקוחות המנוהלים בדסק ופעילות שיווקית לצירוף לקוחות מוסדיים חדשים.

ניסיון ורקע מקצועי: עסקה בחברה בניהול נכסים כספיים לקרנות פנסיה, חברות ביטוח, לקוחות פלטינום, קרנות נאמנות וכספי פיצויים ותגמולים של גופים מוסדיים.

וותק בפעילים: 20 שנים
 

קשרי לקוחות

הקמת הדסק היתה פועל יוצא של ההבנה שלקוחות המפקידים בידי החברה את ניהול מיטב כספם ראויים לקבל שירות יוזם אשר נועד לעדכנם במצב תיק ההשקעות ובההערכות של אנשי המקצוע של פעילים למצב שווקי ההון בארץ ובעולם.

התשומות אותן משקיעה פעילים בשירות ייחודי זה והדגש על קשר אישי ומתמשך עם כלל לקוחותינו מהווים נדבך מרכזי אף בחזונה של החברה -  "להיות שותפה מועדפת בהשגת מטרותיו הכלכליות של הלקוח". לשם הגשמת חזון זה אנו מתאימים לכל לקוח יועץ השקעות אישי אשר מלווה אותו לאורך תקופת ניהול תיק ההשקעות בפעילים.