איך זה עובד?

איך זה עובד?
איך זה עובד?
איך זה עובד?

למי אנחנו מתאימים?

ניהול תיק בפעילים ניהול תיקי השקעות בע"מ מתאים לכל מי שמעוניין להשקיע בשוק ההון הישראלי והבינלאומי, לאנשים שעיסוקם אינו מותיר להם די פנאי למעקב אחר ההתפתחויות בשווקים ולכל המחפשים אחר גוף אמין שיטפל בכספם באופן מקצועי. 
 

כיצד מצטרפים?

בפגישה עם אחד מיועצי ההשקעות של פעילים יתאימו עבורך תיק השקעות אישי, המבוסס על אבחון הצרכים הפיננסיים שלך. יחד נגדיר את אופי התיק המתאים לך. ניהול התיק יתבצע בסניף ובחשבון הבנק האישי שלך. עבור נוהל תיק ההשקעות נפתח בסניף הבנק של הלקוח חשבון "ייעודי" הנפרד מהחשבון בו מתנהל החשבון השוטף של הלקוח. 
 

כיצד אפשר לבדוק את מצב תיק ההשקעות שלי? מי מעדכן אותי?

לכל לקוח נשלח אחת לרבעון דו"ח מצב התיק (Statement). בנוסף, פעילים יוזמת שיחות טלפוניות שוטפות שנועדו לעדכן במצב התיק ובהתפתחויות בשווקי ההון. מעבר לכך, כל לקוח יכול לבדוק את מצב תיק ההשקעות באמצעות האינטרנט. כמובן שבכל עת ניתן ליצור קשר עם מנהל הלקוח האישי אשר מלווה כל לקוח לצורך קבלת עדכונים. 
 

מהי רמת הסיכון בתיק ההשקעות?

לאחר הפגיש עם אחד מיועצי ההשקעות של פעילים בה מבוצע אבחון הצרכים הפיננסים של כל לקוח, נקבעת מדיניות ההשקעה על פי מרכיב הסיכון/סיכוי שהלקוח מוכן לקחת על עצמו, כשהסיכון נמדד על פי שיעור החשיפה המקסימלי למניות. לכן תיק שאינו כולל רכיב מנייתי, או שהרכיב המנייתי נמוך, נחשב כתיק בעל מדיניות סולידית. לעומת זאת, תיק בעל שיעור חשיפה גבוה למניות נחשב כתיק בעל מדיניות סיכוי/סיכון גבוהה יותר.


חברת פעילים מתאימה עבור כלל לקוח תיק השקעות אישי וזאת בהתאם לצרכיו הפיננסים ורמת הסיכון אותה הוא מוכן לקחת בתיק ההשקעות.