אודות פעילים

אודות פעילים
אודות פעילים
אודות פעילים


פעילים ניהול תיקי השקעות ("פעילים") הינה מהחברות המובילות בישראל בתחום ניהול תיקי ההשקעות. החברה נוסדה בשנת 1987 והינה חברה בת בבעלות מלאה של בנק הפועלים. התמחותה של פעילים הינה אך ורק בניהול תיקי השקעות. עובדה זו, מאפשרת למנהלי ההשקעות בפעילים לנהל את תיקי ההשקעות עבור לקוחותיה באופן אובייקטיבי ובלתי תלוי.

פעילים מנהלת תיקי השקעות בהיקף של כ-18.5 מיליארד ₪ עבור כ-7,000 לקוחות. 


צוות מיומן ומנוסה

צוות מנהלי תיקי ההשקעות בחברה מחזיקים ברישיון ניהול תיקים מטעם הרשות לניירות ערך והינם בעלי ותק רב וידע מעשי נרחב בשוק ההון. לרשותם עומדות מערכות תומכות החלטה, כגון מערכת בקרת סיכונים ומערכת בקרת איכות רציפה. מובילים את פעילים מר רונן שטיין יו"ר דירקטוריון פעילים, בעל ניסיון נרחב בעולם הפיננסי, כיהן בשורה של תפקידים בכירים בבנק הפועלים כאשר האחרון שבהם משנה למנכ"ל וממונה על החטיבה הקמעונאית. 
מר אבישי קרואני - מנכ"ל החברה שהינו בעלו ניסיון של למעלה מ – 25 שנים בתפקידי ניהול בכירים בתחומי ההשקעות.
פרופ' ליאו ליידרמן - הכלכלן הראשי, הינו מומחה בעל שם בתחומי המאקרו - כלכלה ושוק ההון.  


ניהול אובייקטיבי ובלתי תלוי

חברת פעילים עוסקת אך ורק בניהול תיקי השקעות, והיא אינה יצרנית של מוצרים פיננסיים כדוגמת קרנות נאמנות, קרנות סל או ואינה משמשת כחתם בהנפקות. עובדה זו, מאפשרת למנהלי ההשקעות בפעילים לבחור את המוצרים הפיננסיים האיכותיים ביותר, ולנהל את תיקי ההשקעות עבור לקוחותיה באופן אובייקטיבי ובלתי תלוי. פעילים כפופה בין היתר, לפיקוח של הרשות לניירות ערך, הפיקוח על הבנקים והביקורת הפנימית של בנק הפועלים. בנוסף, מפעילה פעילים אמצעי בקרה לשם הבטחת איכות השירות ועמידה בתקנות.


תהליך קבלת החלטות השקעה מובנה ומסודר

החברה מקפידה על תהליך קבלת החלטות השקעה שיטתי ומושכל. ראשיתו של התהליך הנו בישיבה חודשית של ועדת הדירקטוריון, המתווה את מדיניות ואסטרטגיות ההשקעה. המשכו בועדת ההשקעות השבועית בהשתתפות יו"ר הדירקטוריון ומנכ"ל פעילים, במסגרתה מתקבלות החלטות השקעה המיושמות בתיקי ההשקעות של הלקוחות.

מחלקת המחקר של החברה, אשר בראשה עומד רואה חשבון עתיר ניסיון של למעלה מ-20 שנות אנליזה, תומכת בכלל החלטות ההשקעה המתבצעות. המחלקה מבצעת ניתוחים יסודיים של כלל ניירות הערך והמכשירים הפיננסיים בהם משקיעה פעילים, ומספקת חוות דעת המבוססות על תוצאות הניתוח. 


מכוונות ללקוח

בפעילים שמים דגש על התאמת השרות הניתן ללקוחות בהתאמה לציפיות, הצרכים ורמת הסיכון הספציפיים של כל לקוח. תפיסת עולם זו באה לידי ביטוי בחזונה של חברת פעילים. נדבך מרכזי בחזון  פעילים הוא "להיות שותפה מועדפת בהשגת מטרותיו הכלכליות של הלקוח". לשם הגשמת חזון זה מקפידים בפעילים על מעטפת שירות יוזמת, בהתאם למבנה תיק ההשקעות והעדפותיו של כל לקוח.


פגישת יעוץ:

המומחים של פעילים יתפרו עבורך תיק השקעות אישי, המבוסס על אבחון הצרכים הפיננסיים שלך. יחד נגדיר את אופי התיק המתאים לך, ניהול התיק יתבצע בסניף ובחשבון הבנק האישי שלך. כלקוח פעילים, תיהנה מליווי של יועץ השקעות אישי, שיעדכן אותך באופן יזום אודות המגמות בשווקים וביצועי התיק.