למה פעילים?

יתרונות ניהול תיק השקעות בפעילים
יתרונות ניהול תיק השקעות בפעילים
למה פעילים?


יתרונות ניהול תיק השקעות בפעילים:


אובייקטיביות

התמחותה של פעילים הנה אך ורק בניהול תיקי השקעות והיא אינה יצרנית של מוצרים פיננסיים כדוגמת קרנות נאמנות, תעודות סל או ואינה משמשת כחתם בהנפקות. עובדה זו מאפשרת למנהלי ההשקעות בחברה לבחור את המוצרים הפיננסיים האיכותיים ביותר, ולנהל את תיקי ההשקעות עבור לקוחותיה באופן מיטבי, אובייקטיבי ובלתי תלוי. 


ביטחון

פעילים כפופה בין היתר, לפיקוח של הרשות לניירות ערך, הפיקוח על הבנקים והביקורת הפנימית של בנק הפועלים. בנוסף, מפעילה פעילים אמצעי בקרה עצמאיים לשם הבטחת איכות השירות ועמידה בתקנות.


שירות אישי 

פעילים חרטה על דגלה תפיסת שירות המעמידה את הלקוח במרכז. כחלק מתפיסת שירות זו פועל בפעילים דסק ייעודי לקשרי לקוחות. מעבר לניהול התיק המתבצע ע"י מנהל התיק שלך, תיהנה מליווי של יועץ השקעות אישי, שיעדכן אותך באופן יזום אודות המגמות בשווקים וביצועי התיק. בנוסף לעדכונים היזומים ולדיווח התקופתי אשר נשלח לכלל הלקוחות, איש הקשר האישי של הלקוח זמין עבורו לשאלות הקשורות בתיק ההשקעות אשר עולות מעת לעת.


התאמת התיק לצרכיו הספציפיים של הלקוח

המומחים של פעילים יתאימו עבורך תיק השקעות אישי, המבוסס על אבחון הצרכים הפיננסיים שלך. בפעילים שמים דגש על התאמת השרות הניתן ללקוחות בהתאמה לציפיות, הצרכים ורמת הסיכון הספציפיים של כל לקוח. יחד נגדיר את אופי התיק המתאים לך, ניהול התיק יתבצע בסניף ובחשבון הבנק האישי שלך.  


גיוון ופיזור

פעילים מבצעת השקעות עבור לקוחותיה במגוון אפיקים, סקטורים תחומים ומדינות.
גיוון ופיזור ההשקעות מתבצע בנכסים סחירים ונזילים וזאת בהתאם להחלטות המתקבלות בועדות ההשקעה השבועיות המתקיימות בחברה. 


מקצוענות וניסיון

פעילים הוקמה בשנת 1987 ונמנית על החברות הגדולות הוותיקות והמובילות בתחום ניהול ההשקעות. 


צוות מנהלי תיקי ההשקעות בחברה מחזיקים ברישיון ניהול תיקים מטעם הרשות לניירות ערך והינם בעלי ותק רב וידע מעשי נרחב בשוק ההון. לרשותם עומדות מערכות תומכות החלטה, כגון מערכת בקרת סיכונים ומערכת בקרת איכות רציפה.